Firmy Jutra – nowy program od Google i PFR

Firmy Jutra to nowy, bezpłatny program zainicjowany przez Google Polska i Polski Fundusz Rozwoju we współpracy z Operatorem Chmury Krajowej. Program ma pomóc przedsiębiorcom przenieść swoje działania do internetu.

Wspominany program ma zastąpić poprzedni program Google’a skierowany do przedsiębiorców – Internetowe Rewolucje. Założenia Firmy Jutra to pomoc polskim mikro, małym i średnim przedsiębiorcom w przenoszeniu do internetu, aby mogły bezproblemowo korzystać ze wszystkich udogodnień i możliwości sieci.

„Chcemy pomóc 15 000 firm zacząć zarabiać w internecie, dotrzeć do klientów którzy przenieśli się do świata cyfrowego oraz zwiększyć innowacyjność dzięki adaptacji modeli biznesowych i wykorzystaniu rozwiązań chmurowych” czytamy na stronie firmyjutra.pl.

W ramach programu organizatorzy oferują:

  • 26 000 godzin bezpłatnych, indywidualnych konsultacji dla firm;
  • Zespół 16 doradców indywidualnych, dostępnych w każdym województwie w Polsce;
  • +70 godzin praktycznych kursów online, które pozwolą rozwinąć działalność w internecie, dostosować model biznesowy do obecnych wyzwań oraz wykorzystać rozwiązania chmurowe do zwiększenia efektywności firmy.

Do programu można dołączyć na stronie firmyjutra.pl. W pierwszym kroku zostanie przygotowany indywidualny plan rozwoju dla każdej z firm biorących udział w Firmach Jutra. Z kolei w drugim – przedsiębiorcy będą mogli wziąć udział w szkoleniach od Google, PFR i kursach od Chmury Krajowej.

firmy jutra

Leave a Reply